fbpx

YouTube / Apple Podcast / Spotify / Google Podcast

90% informacji w 10% tekstu

  • Codziennie wybieramy 30-40 najważniejszych informacji spośród tysięcy publikowanych
  • Selekcja profesjonalnym okiem z perspektywy przedsiębiorców, finansistów i prawników
  • Dziesiątki godzin treści skracamy do 10 minut lektury

Tematyka naszych wydań to:

Tematyka wydań wykres

Skupiamy się na:

Geografia

Informacje bierzemy z:

Źródła informacji

Tak wyglądamy na smartfonie:

Newsletter screen
Screen kwotowania
fuzje i przejecia
ns screen prawo
rynki i wyniki
Daj nam szansę. Zasubskrybuj newsletter i podkast na ulubionej platformie. Sprawdź, czy to coś dla Ciebie? Czy ułatwi Twój zawodowy dzień? Będziemy wdzięczni za uwagi i sugestie jak udoskonalać serwis według Twoich potrzeb.

Aby otrzymywać naszą prasówkę, zapisz się na bezpłatny newsletter poniżej(i kliknij w link potwierdzający, przesłany na adres e-mail)


Zapoznałem się i akceptuję Regulamin i Poltykę Prywatności (link na dole strony) i wyrażam zgodę na wysyłanie mi newslettera.

* Strona jest zabezpieczona Google reCaptcha. Aby potwierdzić, że nie jesteś botem, musisz zaakceptować pliki cookies. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na zasadach opisanych w Polityce Prywatności. Na potrzebę rozwoju serwisu możemy mierzyć otwarcia naszych wiadomości email oraz kliknięcia w przesłane linki. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji klikając w link rezygnacji w stopce każdej wiadomości e-mail lub pisząc do nas informację o rezygnacji na adres e-mail podany w zakładce "kontakt". Regulamin i Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony, a także w stopce każdego maila.


Zapisując się na newsletter uzyskasz bezpłatny dostęp do eBooka: “Bankowość Inwestycyjna dla Każdego: Jak Dobrze Sprzedać Firmę”.